REGULAMIN

red bar

Zakup, płatność, wysyłka.


1. Kliknięcie ”KUP TERAZ” oznacza akceptację regulaminu.

2. Prosimy o przemyślane zakupy i upewnienie się czy zakupiony przedmiot będzie pasował do Państwa modelu samochodu. Nie odpowiadamy za błędne diagnozy Państwa lub mechaników.

3. Po zakupie prosimy o wypełnienie formularzu dostawy z określeniem adresu dostawy i chęci otrzymania faktury VAT. Jeśli zakupiony towar ma zostać wysłany na adres inny niż podany w danych użytkownika Allegro, prosimy niezwłocznie o tym fakcie poinformować pracownika firmy. W przeciwnym wypadku towar zostanie wysłany na adres powiązany z kontem Allegro.

4. Paczki wysyłamy za pobraniem lub po wpłacie na konto. W przypadku płatności przelewem przesyłkę nadajemy po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

5. Podane ceny wysyłek dotyczą tylko przesyłek na terenie Polski. W przypadku wysyłki zagranicznej cena ustalana jest według cennika Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

6. Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym, istnieje możliwość osobistego odebrania zakupionego towaru w sklepie stacjonarnym znajdującym się na ulicy Cieszyńskiej 455 w Bielsku-Białej.

7. Paragon fiskalny lub faktura VAT dołączona jest do każdego zakupionego przedmiotu. Dokument znajduje się w koszulce z listem przewozowym.

8. Cena towaru na aukcjach zawiera podatek VAT.

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe przy transporcie towaru. W przypadku uszkodzenia towaru klient powinien domagać się spisania protokołu szkody od dostawcy przesyłki (Poczta Polska lub firma kurierska).

10. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej (usługa Pocztex). Czas dostarczenia towaru to 24 godziny. Przesyłki przygotowujemy od poniedziałku do piątku do godziny 13:00.

11.W przypadku gdy towar jest już niedostępny niezwłocznie informujemy o tym kupującego.

12. Na wszystkie części używane udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej.