O MNIE

red bar

Firma Auto Części Daniel zajmuje sie stacjonarną oraz wysyłkową sprzedażą oryginalnych części samochodowych. Zapewniamy kompleksową usługę dla wszystkich marek z grupy Volkswagena czyli:

-Volkswagen
-Audi
-Seat
-Skoda
-Porsche

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć mocną i stała pozycje na rynku, oraz możliwość świadczenia usług na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów i profesjonalnej stacji demontażowej posiadamy jeden z największych stanów magazynowych w Polsce. W Internecie można znaleźć ponad 10 000 naszych aukcji i ich liczba ciągle rośnie. Rzetelne prowadzenie firmy i dostosowanie się do potrzeb indywidualnego klienta, pozwoliła firmie Auto Części Daniel zdobyć sobie zaufanie nabywców zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie siedziba firmy mieści się w dużej, nowoczesnej hali magazynowej przy ulicy Cieszyńskiej 455.

Prowadzimy sprzedaż części mechanicznych, oraz blacharskich. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże państwu w doborze odpowiednich podzespołów. Telefony są czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17, oraz w soboty od 9 do 13.

Wysyłka:
Wysyłka paczek z towarem odbywa się w dni pracujące od poniedziałku do piątku. Towar wysyłany jest zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie lub za pobraniem.

Reklamacje:
Na życzenie klienta do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT lub paragon. Jest to dowód zakupu na podstawie, którego przyjmowane są ewentualne reklamacje. Firma Auto Części Daniel nie odpowiada za zniszczenia spowodowane przez firmę kurierską lub zniszczenia powstałe podczas montażu zakupionego podzespołu. Udzielamy 2-tygodniowej gwarancji rozruchowej na każdy zakupiony towar.

Rabaty:
Ceny podane na allegro.pl są ostateczne i nie podlegają negocjacji. Rabat można uwzględnić indywidualnie jedynie przy większych zamówieniach.